Trička

Existuje 5 produkty.
Ukazovat 1 - 5 z 5 položek
 • JSEM BÝLOŽRAVEC RODINY

  Spousta rodin má svou černou ovci, ale ty naše mají býložravce. Býložravce, kteří jsou často terčem vtípků. Ukažme rodince, že i my si z našeho kytkožroutství umíme udělat srandu. :) Šiř myšlenku vegetariánství s humorem. :P

  390,00 Kč
 • VegeLion
  pouze online
  VegeLion

  Všechna naše trička jsou ručně a s láskou tištěna. Z každého trička jde část výdělku na kampaně různých neziskových organizací zabývající se ochranou zvířat a přírody. Doporučujeme trička prát v ruce, aby si co nejdéle uchovali sytý vzhled. :)

  280,00 Kč
 • Už dlouho jsem v sobě neměla kus masa

  Jak krásná je naše řeč, plná dvojsmyslů :D , Ano, každý si to muže přebrat podle sebe a o tom tohle tričko je, nech lidi kolem sebe přemýšlet, jak je to vlastně myšleno :)

  300,00 Kč
 • Moje žena ráda štěká, ale nekouše, je totiž vegan

  Tričko především pro drahé polovičky veganek. Jak se říká: "Pes, který štěká nekouše", ale u žen to bohužel neplatí, tedy pokud nejsou veganky. Jestli je tvá žena veganka, máš polovičně vyhráno, protože jako každá žena štěká, ale ta tvá vztekle nekouše. :D :)

  350,00 Kč
 • OH MY AVOCADO

  Tohle tričko snad ani nepotřebuje komentář. :D Snad každý má svou oblíbenou cruetly-free potravinu, bez které si už neumí představit svůj jídelníček. ;)

  390,00 Kč
Accept
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Souhlasím Zjistit více